Peněženková pouzdra na iPhone 6s plus

143 položek celkem
Nahoru
Další produkty

I přes odolnou konstrukci není iPhone 6s Plus zcela nerozbitný a odolný vůči oděrkám, škrábancům a jiným druhům mechanického poškození. Teprve s vhodným krytem se vám podaří vyhnout nežádoucímu opotřebení přístroje, nebo větším výdajům za jeho opravu. Pokud rádi pojíte příjemné s užitečným, sáhněte po některém z našich peněženkových pouzder.

Výhodou peněženkových pouzder je, že nejen spolehlivě ochrání váš mobil, ale také vám nabídnou spoustu zajímavých a praktických funkcí. Některé modely jsou vybaveny třeba přihrádkami na přední klopě pro uložení platebních karet, bankovek nebo vizitek. Magnetické zapínání zase zabrání nechtěnému otevření. Mnozí uživatelé vítají možnost proměnit pouzdro ve stojánek díky překlopení zadní části pouzdra.

Dalším významným benefitem peněženkových pouzder je jejich elegantní vzhled, který oceníte například na obchodním jednání a při dalších příležitostech, kde je pro vás důležité pomocí doplňků podtrhnout vaši osobnost, vizáž. Váš mobil bude chráněn ze všech stran, včetně displeje a případné škrábance tak nebudou mít šanci!