Peněženková pouzdra pro iPhone 7 Plus

247 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Když si pořídíte nový mobil, určitě jej chcete co nejdéle uchránit před poškozením. Obzvlášť pokud se jedná o iPhone 7 Plus. I jeho hliníková konstrukce se může poškrábat, stejně tak náchylný je i jeho displej. Zkrátka byste měli svůj telefon chránit – třeba pomocí elegantního peněženkového pouzdra.

Peněženková pouzdra mají velmi líbivý design. Vyrábí se z kůže (pravé i umělé), případně z textilu, někdy v kombinaci s koženými prvky. Vnitřní uchycení je přitom plastové nebo gelové (TPU). Uživatelé si peněženková pouzdra oblíbili především díky jejich stylovému vzhledu, který na první pohled působí neotřelým, často luxusním dojem. Nabízí také velmi praktické funkce, třeba přihrádky na přední klopě pro uschování např. jízdenek, vizitek a dalších drobností. Z pouzdra si také můžete vytvořit stojánek pro mobil.

Výhodou peněženkových pouzder je bezesporu krytí celého přístroje včetně displeje. Díky magnetickému zapínání u vybraných modelů se navíc nemusíte bát, že se v tašce otevře a váš mobil bude muset čelit nejrůznějším ostrým předmětům (klíče apod.). Díky krytému displeji budete mít také vždy pod kontrolou své soukromí.