Peněženková pouzdra na iPhone X

249 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Chirurgická ocel, která byla použita na výrobu iPhone X, je sice poměrně odolný materiál, nicméně i tak se časem může poškrábat či jinak poškodit. Jeho zadní deska je navíc vyrobena ze skla, které může být v některých situacích náchylné k poškození. Zkrátka někdy stačí jen málo a můžete začít šetřit na opravu. Nepodceňte proto ochranu svého mobilu a pořiďte mu třeba slušivé peněženkové pouzdro.

Peněženková pouzdra nejenže ochrání mobil ze všech stran včetně displeje, ale také nabídnou svým uživatelům velmi zajímavé funkce. Mezi ty nejpopulárnější se řadí třeba přihrádky na přední klopě nebo funkce stojánku. Peněženková pouzdra jsou navíc velmi elegantní a rozhodně váš mobil nezahanbí.

Krytý displej telefonu prostřednictvím peněženkového pouzdra má také jednu zásadní výhodu. Lidé v okolí snadno nezjistí, co se na vašem mobilu právě děje. Znáte to, zazvoní telefon a každý se automaticky podívá, co se děje – zvlášť pokud mobil právě leží třeba na stole. Díky peněženkovému pouzdru tak budete mít své soukromí pod kontrolou.