Plastové obaly na iPhone X

82 položek celkem
Slim plastový obal na iPhone X - bílý
198 Kč bez DPH
239 Kč
Slim plastový obal na iPhone X - černý
198 Kč bez DPH
239 Kč
Slim plastový obal na iPhone X - modrý
198 Kč bez DPH
239 Kč
Slim plastový obal na iPhone X - rose
198 Kč bez DPH
239 Kč
Slim plastový obal na iPhone X - růžový
198 Kč bez DPH
239 Kč
Slim plastový obal na iPhone X - šedý
198 Kč bez DPH
239 Kč
Slim plastový obal na iPhone X - zlatý
198 Kč bez DPH
239 Kč
Nahoru
Další produkty

Nové modely mobilních telefonů jsou stále odolnější vůči poškození. Například iPhone X se začal vyrábět z chirurgické oceli, která leccos vydrží. Pro zadní desku zvolil výrobce nicméně sklo, které je sice krásné na pohled, ale např. ze zpocených dlaní snadno vyklouzne a při pádu se může poškodit.

U iPhone X tedy může být v některých situacích k poškození náchylná také zadní strana mobilu, její ochranu proto není radno podcenit. Chraňte ji třeba se slušivým plastovým obalem. Oceníte jeho nepatrnou hmotnost a tenkostěnné provedení. Mnohé potěší také velmi zajímavý vzhled některých modelů v naší nabídce.

Plastové obaly kryjí především zadní desku a delší boční okraje mobilu. Zajišťují tak ochranu přístroje a zároveň ho fixují. Manipulace může být trochu náročnější ve srovnání s gelovými obaly, je to však otázkou zvyku. Pokud zvolíte některý ze zajímavých designů, můžete ze svého mobilu navíc vykouzlit opravdu jedinečný kousek. Pro ochranu displeje však doporučujeme pořídit si ještě tvrzené sklo, které najdete také v naší nabídce.