Tvrzená skla a fólie na iPhone 8

65 položek celkem
Tvrzené sklo na iPhone 7 a iPhone 8
247 Kč bez DPH
299 Kč
Matte tvrzené sklo na iPhone 7 a iPhone 8
255 Kč bez DPH
309 Kč
Ochranné tvrzené sklo na iPhone 7 a iPhone 8
264 Kč bez DPH
319 Kč
Nahoru
Další produkty

Skleněná konstrukce u iPhone 8 je sice nádherná, ale především není tak odolná jako hliník nebo chirurgická ocel. Je proto třeba mobil chránit a zabránit jeho poškození. Ochranných obalů najdete na trhu jistě spousty, některé ale nekryjí displej telefonu, což může být v případě „nehody“ problém.

Pro ochranu přední strany mobilu je nejvhodnější tvrzené sklo. Je tedy základem výbavy každého majitele chytrého telefonu. Tvrzené sklo s přehledem ochrání displej při pádu, před poškrábáním či jiným druhem mechanického poškození. Jeho aplikace je navíc velmi intuitivní a nemusíte se tak bát, že byste to nezvládli.

Tvrzená skla mohou mít nejrůznější provedení. Některá jsou naprosto nenápadná, ale např. zdobená skla dodají vašemu mobilu originální vzhled. V našem sortimentu najdete také tvrzená skla pro zadní plochu mobilu nebo fotoaparát.

V naší nabídce nechybí ani ochranné fólie, které jsou ve srovnání s tvrzenými skly sice levnější, ale vzhledem k jejich poměrně nízkým ochranným funkcím dává většina uživatelů přednost právě tvrzenému sklu. Ochranné fólie totiž ochrání váš displej spíše jen před poškrábáním.