Tvrzená skla a fólie pro iPhone 6 Plus

37 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Ačkoli se displej iPhone 6 Plus vyrábí z odolného skla, při nešetrném zacházení může dojít k jeho mechanickému poškození v podobě prasklin nebo škrábanců. Oprava rozbitého displeje vás potom může vyjít až na několik tisíc korun. Předcházejte nepříjemným výdajům a pořiďte si na svůj mobil tvrzené sklo.

Tvrzená skla jsou vyrobená z odolného materiálu, který zamezí poškrábání nebo prasknutí displeje. Jsou tak perfektním doplňkem některých ochranných obalů, které nekryjí displej. Aplikace tvrzeného skla je navíc velmi snadná a hravě si s ní poradí také začátečník.

Tvrzená skla se vyrábí v několika variantách. Některé modely jsou na první pohled téměř nepostřehnutelné a liší se především v barvě rámečku. Existují také zdobené varianty, které ovlivní původní design telefonu. Což někteří uživatelé vítají.

V našem sortimentu se nachází také ochranné fólie. Ochrání displej především před poškrábáním, nikoli však před prasknutím. Vyznačují se příznivou cenou – i přesto ale většina uživatelů dává přednost tvrzeným sklům díky jejich lepším ochranným vlastnostem.