Tvrzená skla a fólie na iPhone 6s Plus

37 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Pevnější hliníková konstrukce, kterou se pyšní iPhone 6s Plus, rozhodně neuchrání displej vašeho mobilu. Jeho poškození a následná oprava vás ve výsledku může vyjít hodně draho, proto je na místě poškození předcházet a ušetřené peníze využít lépe.

Ideálním řešením jsou tvrzená skla. Představují perfektní doplněk ochranných pouzder nebo obalů, které většinou nekryjí přední stranu přístroje. Tvrzená skla s přehledem ochrání displej vašeho mobilu při většině druhů pádu nebo setkání s ostrými předměty. Aplikace tvrzených skel je navíc velmi snadná a zvládne ji tak s přehledem i nezkušený uživatel.

Některé modely jsou téměř nepostřehnutelné a nemusíte se tak bát, že by jakkoli narušily původní vzhled mobilu. V naší nabídce však najdete také zdobené varianty, u kterých je změna původního designu telefonu viditelná, což může být pro někoho vítaným záměrem. Možností je však mnohem více, třeba ochranná skla pro zadní desku mobilu nebo fotoaparát.

V naší nabídce najdete také ochranné fólie, které jsou v současnosti více méně na ústupu, a to i přes svoji lepší cenovou dostupnost. Na rozdíl od tvrzeného skla totiž nechrání displej v případě pádu. Z tohoto důvodu není žádným překvapení, že většina uživatelů volí raději tvrzené sklo.