Tvrzená skla a fólie na iPhone 7 Plus

34 položek celkem
Zadní tvrzené sklo na iPhone 7 Plus a 8 Plus
206 Kč bez DPH
249 Kč
Full tvrzené sklo na iPhone 7 Plus a 8 Plus
247 Kč bez DPH
299 Kč
Nahoru
Další produkty

Ačkoli je design iPhone 7 Plus opravdu dokonalý, nejdůležitější součástí telefonu bude pro uživatele vždy jeho displej. Ten se může snadno poškrábat, a při pádu dokonce rozbít. Jistě tušíte, na kolik taková oprava může zhruba vyjít – proto raději předcházejte „katastrofám“ a pořiďte svému mobilu tvrzené sklo.

Tvrzená skla chrání telefon nejen před poškrábáním, ale také před rozbitím v důsledku pádů na ostřejší podklad. Vyrábí se v klasickém nebo celoplošném provedení. V naší nabídce najdete tvrzená skla s rámečkem i bez něj, stejně tak zadní tvrzená skla.

Můžete si vybrat naprosto nenápadné varianty tvrzených skel, které na první pohled nejsou téměř viditelné. Velmi oblíbená jsou však také zdobená skla, která mobil zkrášlí a dodají mu osobitý nádech. Instalace tvrzených skel je naprosto jednoduchá, takže se není čeho bát.

V našem sortimentu nechybí ani ochranné fólie, také v antireflexním provedení. Nicméně ochranné fólie chrání mobil podstatně méně v porovnání s tvrzenými skly. Ochrání jej před povrchovými oděrkami, při pádu vám však nemusí příliš pomoci. Většina uživatelů proto raději dává přednost tvrzeným sklům.